Movies
Ratings
109
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 0.5
A Better TomorrowRated ★ 0.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 1.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
Drunken MasterRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.5