Titles you rated
PastaRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0