Movies
Ratings
686
ParasiteRated ★ 5.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
SpectralRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Shazam!Rated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0