Titles you rated
21Rated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5- A Little PrincessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 2.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 1.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 1.5
HomeRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5