Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.5