Movies
Ratings
411
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 0.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Dirty HarryRated ★ 3.5
Bicycle ThievesRated ★ 3.5
Enter the DragonRated ★ 3.5
BabeRated ★ 3.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.5
Don't Tell PapaRated ★ 3.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 2.0
Beethoven's 2ndRated ★ 3.5
Home Alone 4Rated ★ 3.0
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5