Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0