Titles you rated
Animal BabiesRated ★ 3.5
Shaun the SheepRated ★ 5.0
A Dog of FlandersRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 0.5
Gossip GirlRated ★ 0.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5