Series
Ratings
34
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.5- 1리터의 눈물Rated ★ 2.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 1.0
MaskRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0