Movies
Ratings
196
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 2.5
Rio 2Rated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.0