Titles you rated
Three DaysRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 2.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 0.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5