Titles you rated
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
The InvasionRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
In This Corner of the WorldRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie 3: Swords of an Honorable RulerRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0