Series
Ratings
13
Demon SlayerRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Big CatsRated ★ 5.0
Animal BabiesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 1.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0