Movies
Ratings
812
Predator: BadlandsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Speak No EvilRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0