Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0