Movies
Ratings
371
BraveRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 1.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5- The Haunted House ProjectRated ★ 1.5
Mourning GraveRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Saw VRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0