Titles you rated
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5