Movies
Ratings
56
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 2.0