Titles you rated
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
The MissingRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.5