Titles you rated
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Tell Me What You SawRated ★ 1.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- VRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0