Titles you rated
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0- Black Leather NotebookRated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 4.5
Chef vs. Science: The Ultimate Kitchen ChallengeRated ★ 2.5
Prison PrincessRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 2.5
Your Home is My BusinessRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.5
The Goddess of FireRated ★ 1.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 2.0