Movies
Ratings
15
Spirited AwayRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0