Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0