Titles you rated
Fight For My WayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 5.0