Movies
Ratings
291
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
The President's BarberRated ★ 2.0
Public EnemyRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 2.0
BeatRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 2.0
SunflowerRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0