Movies
Ratings
202
RunRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5