Titles you rated
The MistRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 1.5
JumperRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0