Series
Ratings
19
Transformers: Cyberverse Season 4Rated ★ 3.5
Transformers: Cyberverse Season 3Rated ★ 4.0- Transformers: CyberverseRated ★ 4.0
- Transformers: CyberverseRated ★ 3.5
- Transformers: Prime Beast HuntersRated ★ 3.0
- Transformers: PrimeRated ★ 3.5
- Transformers: PrimeRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- The Spectacular Spider-ManRated ★ 5.0
- The Spectacular Spider-ManRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0