Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5