Movies
Ratings
128
Anchorman 2: The Legend ContinuesRated ★ 4.0
Blades of GloryRated ★ 4.5
Nacho LibreRated ★ 4.5
Be Kind RewindRated ★ 4.0
Citizen DogRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
Stranger Than FictionRated ★ 5.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0