Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5