Movies
Ratings
219
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
In DarknessRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 1.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 0.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0