Movies
Ratings
759
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
SuffragetteRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Please Stand ByRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Bring the Soul: The MovieRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.5
Love Yourself in SeoulRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
RinguRated ★ 3.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5