Titles you rated
One Punch ManRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0