Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 4.0
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5