Series
Ratings
25
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0