Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5