Movies
Ratings
130
Old PartnerRated ★ 3.5
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
She and Her CatRated ★ 3.5
The VowRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
AquamarineRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Lovely BonesRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
The CallRated ★ 4.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 5.0
The Time MachineRated ★ 3.5
Our TownRated ★ 4.5
Wishing StairsRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5