Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
PassengersRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0