Series
Ratings
122
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
S LineRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
When the Weather is FineRated ★ 4.0
The Third CharmRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 3.5