Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5