Series
Ratings
104
Why Women KillRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5