Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 4.0
Willy Wonka & the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
DownfallRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5