Titles you rated
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.5
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Slayers ExcellentRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0