Movies
Ratings
673
WickedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- SawRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
Happy Death Day 2URated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 2.5