Titles you rated
MononokeRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 2.5
Voice season1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Search: WWWRated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0