Movies
Ratings
21
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0