Movies
Ratings
592
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
No Time to DieRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5