Titles you rated
Mr. QueenRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.0
Taxi Driver 2Rated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 1.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
High CookieRated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 4.5