Movies
Ratings
102
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0